Společnost AUTA s.r.o. byla založena v roce 1992 Jiřím a Petrou Boukalovými jako rodinná firma.

Z počátku se společnost zabývala dovozem automobilů ze zahraničí. Zásadní změnou byl rok rok 2002, kdy se AUTA s.r.o. stala autorizovaným dealerem vozů Kia v Příbrami.

V roce 2006 začala AUTA s.r.o. v samostatném autosalonu prodávat vozy německé značky Opel.

Pro doplnění sortimentu o užitkové a osobní vozy pick up začala AUTA s.r.o. v roce 2011 prodávat vozy značky Isuzu, která je největším světovým výrobcem dieselových motorů a těchto pickapů.

AUTA s.r.o. nejsou jen prodejci nových vozů, jejich hlavní činností je zajišťování komplexních služeb spojených s prodejem, servisem a následným odkupem nových a ojetých vozidel, jak pro firmy, tak soukromé osoby včetně zajištění financování a pojištění.

V servisních službách zajišťuje AUTA s.r.o. údržbu a opravy přesně podle pokynů stanovených výrobcem vozidel, pravidelně proškolovanými techniky a mechaniky na nejnovějších diagnostických přístrojích. AUTA s.r.o. Vám při při prohlídkách a opravách půjčí náhradní vozidlo.

V případě nehody nebo poruchy je zabezpečeno vydání náhradního vozu nonstop na telefonu 605 112 111.

Společnost AUTA s.r.o. za více než 20 let své existence získala velký počet stálých zákazníků, jak firemních, tak soukromých.

AUTA s.r.o. je partnerem i několika Příbramských sportovních klubů.

Kontaktní formulář

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE